U.S. Senate

Debbie Stabenow – D
Mid-Michigan OfficePhone: (517) 203-1760
West Michigan Office – (616) 975-0052
Flint/Saginaw Bay Office – (810) 720-4172
Northern Michigan Office –  (231) 929-1031
Southeast Michigan Office – (313) 961-4330
Upper Peninsula Office – (906) 228-8756
Washington DC – (202) 224-4822
Planned Parenthood Score: 100%

Gary Peters – D
Detroit – 844-506-7420
Lansing – 517-377-1508
Grand Rapids – 616-233-9150
Marquette – 906-226-4554
Rochester – 248-608-8040
Saginaw – 989-754-0112
Traverse City – 231947-7773
Washington D.C. – 202-224-6221
Planned Parenthood Score: 100%

________________________________________________________________

U.S. Representative

Jack Bergman – 1st District – R
Alcona, Alger, Alpena, Antrim, Baraga, Benzie, Charlevoix, Cheboygan, Chippewa, Crawford, Delta, Dickinson, Emmet, Gogebic, Grand Traverse, Houghton, Iron, Kalkaska, Keweenaw, Leelanau, Luce, Mackinac, Manistee, Marquette, Menominee, Montmorency, Ontonagon, Oscoda, Otsego, Presque Isle and Schoolcraft counties and areas of Mason County.
Washington DC Office – 202-225-4735
Traverse City – 231-944-7633
Marquette – 906-273-2227
Planned Parenthood Score: 0%

________________________________________________________________

Michigan Senate

Ed McBroom – 38th District – R
Gogebic, Ontonagon, Houghton, Keweenaw, Baraga, Iron, Marquette, Dickinson, Menominee, Delta, Alger, School Craft
(517) 373-7840

Wayne Schmidt – 37th District – R
Antrim County, Charlevoix County, Cheboygan County, Chippewa County, Emmet County, Grand Traverse County, Luce County, Mackinac County
517-373-2413

Jim Stamas – 36th District – R
Alcona, Alpena, Arenac, Gladwin, Iosco, Midland, Montmorency, Oscoda, Otsego, and Presque Isle Counties
517-373-7946
800-347-2678

Jon Bumstead – 34th District – R
Muskegon, Newaygo, and Oceana
517-373-1635

Rick Outman – 33rd District – R
Clare, Gratiot, Isabella, Mecosta, and Montcalm
517-373-8661

________________________________________________________________

Michigan House

State Rep. Gregory Markkanen – 110th District – R
Baraga, Gogebic, Houghton, Iron, Keweenaw and Ontonagon counties, as well as Powell and Ishpeming townships in Marquette County.
(517) 373-0850

State Rep. Sara Cambensy – 109th District – D
Alger, Luce and Schoolcraft counties and part of Marquette County
(517) 373-0498

State Representative Beau LaFave – 108th District – R
Delta, Dickinson and Menominee
(517) 373-0156

State Rep. Lee Chatfield – 107th District – R
Chippewa, Emmet and Mackinac counties, and in Cheboygan County: Koehler, Tuscarora, Beaugrand, Hebron, Mackinaw and Munro townships and the city of Cheboygan.
517-373-2629

State Representative Sue Allor – 106th District – R
Alpena, Presque Isle, Alcona, and Iosco counties, as well as part of Cheboygan County including the townships of Aloha, Benton, Burt, Ellis, Forest, Grant, Inverness, Mentor, Mullett, Nunda, Walker, Waverly and Wilmot
(517) 373-0833

State Rep. Triston Cole – 105th District – R
Antrim, Otsego, Charlevoix, Montmorency and Oscoda
517-373-0829

Larry Inman – 104th District – R
Grand Traverse
517-373-1766

State Representative Daire Rendon – 103rd District – R
Miissaukee, Crawford, Kalkaska, Roscommon and Ogemaw counties
(517) 373-3817

State Rep. Michele Hoitenga – 102nd District – R
Wexford and Mecosta counties and part of Osceola County that includes Reed City and the townships of Burdell, Cedar, Hartwick, Le Roy, Lincoln, Richmond and Rose Lake
(517) 373-1747

Jack O’Malley – 101st District – R
Leelanau, Benzie, Manistee and Mason counties
(517) 373-0825